Luty

Od lutego rusza nabór do grupy terapeutyczno relaksacyjnej dla dzieci w wieku I-III kl. szkoły podstawowej. Rodzice chcący zgłosić dzieci proszeni są o kontakt z Magdaleną Zaborowską 509-541-349.

(Więcej informacji w zakładce na stronie „PSYCHOPROFILAKTYKA”).

Superwizja dla Asystentów Rodzinnych i Pracowników Socjalnych pracująch indywidualnie z rodzinami powiatu wołomińskiego odbędzie się w dn.09.02.2017r. w nowej siedzibie Fundacji pod adresem Wołomin przy  ul.Okopowa 2d.

Zainteresowani asystenci proszeni są o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny. Udział w superwizji jest bezpłatny realizowany w związku z pracą społeczną psychoterapeutów naszej Fundacji.

Psychoterapeuci naszej Fundacji prowadzą bezpłatną psychoterapię dla mieszkańców Kobyłki, finansowaną przez samorząd miasta Kobyłki w Punkcie Psychoterapii, w Kobyłce przy ul.Wołomińskiej 1 lok.15 (wejście na tyłach budynku urzędu miasta).

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny Sławomir Orych 600-355-163, Magdalena Zaborowska 509-541 349