Styczeń

Od stycznia 2017r. Fundacja zmienia miejsce siedziby na adres Wołomin przy  ul.Okopowa 2d.

Superwizja dla Asystentów Rodzinnych i Pracowników Socjalnych pracująch indywidualnie z rodzinami powiatu wołomińskiego odbędzie się w dn.26.01.2017r. w nowej siedzibie Fundacji.

Zainteresowani asystenci proszeni są o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny. Udział w superwizji jest bezpłatny realizowany w związku z pracą społeczną psychoterapeutów naszej Fundacji.

Psychoterapeuci naszej Fundacji prowadzą bezpłatną psychoterapię dla mieszkańców Kobyłki, finansowaną przez samorząd miasta Kobyłki w Punkcie Psychoterapii, w Kobyłce przy ul.Wołomińskiej 1 lok.15 (wejście na tyłach budynku urzędu miasta).

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny Sławomir Orych 600-355-163, Magdalena Zaborowska 509-541 349