Październik

Konsultacje wychowawcze i warsztaty dla rodziców borykających się z problemami wychowawczymi z dziećmi w wieku szkoły podstawowej, gimnazjalnej i ponad gimnazjalnej. Konsultujemy także problemy młodzieży i rodziców związane z przemocą rówieśniczą, depresją oraz uzależnieniami. Konsultacje i warsztaty prowadzone są bezpłatnie.
(więcej w zakładce „Dla RODZICÓW”)

Superwizja dla Asystentów Rodzinnych i Pracowników Socjalnych pracująch indywidualnie z rodzinami powiatu wołomińskiego odbędzie się w dn.26.10.2017r., w godz. 9-12:00, w siedzibie Fundacji, Wołomin przy  ul.Okopowej 2d.

Psychoterapeuci naszej Fundacji prowadzą psychoterapię indywidualną, rodzinną i par, która finansowana jest przez samorząd miasta Kobyłki. Z uwagi na to, dla mieszkańców Kobyłki jest bezpłatna.
Sławomir Orych 600-355-163, Magdalena Zaborowska (czasowo nie przyjmuje pacjentów).