Listopad

Superwizja dla Asystentów Rodzinnych powiatu wołomińskiego w odbędzie się 24 listopada o godz.9:00. Zainteresowanych asystentów powiatu wołomińskiego zapraszamy.

Superwizja jest prowadzona są nieodpłatnie dzięki pracy społecznej członków Fundacji

Bezpłatna pomoc psychoterapeutyczna dla mieszkańców Kobyłki finansowana przez samorząd miasta, prowadzona przez psychoterapeutów naszej Fundacji.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny Sławomir Orych 600-355-163, Magdalena Zaborowska 509-541 349.