Maj

Trwa nabór do grupy terapeutyczno relaksacyjnej dla dzieci w wieku I-III kl. szkoły podstawowej. Grupa dzieci prowadzona jest bezpłatnie.

(więcej w zakładce „PSYCHOPROFILAKTYKA”)

Konsultacje wychowawcze i warsztaty dla rodziców borykających się z problemami wychowawczymi z dziećmi w wieku szkoły podstawowej, gimnazjalnej i ponad gimnazjalnej. Konsultujemy także problemy młodzieży i rodziców związane z przemocą rówieśniczą, depresją oraz uzależnieniami. Konsultacje i warsztaty prowadzone są bezpłatnie.

(więcej w zakładce „Dla RODZICÓW”)

Superwizja dla Asystentów Rodzinnych i Pracowników Socjalnych pracująch indywidualnie z rodzinami powiatu wołomińskiego odbędzie się w dn.25.05.2017r. godz. 9:00, w siedzibie Fundacji, Wołomin przy  ul.Okopowej 2d.

Psychoterapeuci naszej Fundacji prowadzą bezpłatną psychoterapię dla mieszkańców Kobyłki.

Sławomir Orych 600-355-163, Magdalena Zaborowska 509-541 349.