Grudzień

Psychoterapeuci naszej Fundacji prowadzą bezpłatną psychoterapię dla mieszkańców Kobyłki finansowaną przez samorząd miasta Kobyłki.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny Sławomir Orych 600-355-163, Magdalena Zaborowska 509-541 349.

Pomoc prawna organizowana przez naszą Fundację będzie prowadzona do końca bieżącego roku.

Od stycznia 2017r. Fundacja zmienia miejsce siedziby na adres 05-200 Wołomin przy  ul.Okopowa 2d.

Psychoterapeuci naszej Fundacji będą także przyjmować w Punkcie Psychoterapii w Kobyłce.